דף הבית >> אודות

לפני הייעוץ העסקי בודאי חשוב לך לדעת:
מי, מה, מדוע ומתי?

נעים להכיר, קוראים לי ורד עמיאל שטרנשוס ואני עוסקת בניהול השיווק, פיתוח עסקי ומיתוג כבר מעל ל-25 שנים, מחציתן כמנהלת עסקים וחברות שמעסיקות עשרות עובדים, ומחציתן כיועצת עצמאית לעסקים בהקמה, עסקים קיימים וארגונים חברתיים. בנוסף, מרצה בנושאים פרסום, שיווק ופיתוח עסקי.


מה אני יכולה לתרום לך?
את השילוב המנצח של הידע האקדמי והנסיון הרב שצברתי. השילוב של השניים, הוא הנוסחה שמפצחת כל משימה ואתגר. בכל מקרה, אני מעדיפה שלא להלל ולשבח את עצמי אלא לספק לך עוד פרטים על מטען הידע והנסיון שאני מביאה איתי לכל עסק וחברה שזקוקים לשירותי:

הרקע האקדמי שלי:
מוסמך אוניברסיטה M.B.A במנהל עסקים (‏Master of Business Administration‎), התמחות: פיתוח עסקים, שיווק ופרסום BA במדעי החברה – כלכלה וניהול.
 
והנסיון שאני מביאה איתי:
מנכ"ל טרגט דיירקט - חברת השיווק הישיר מקבוצת טרגט מרקט.
סמנכ"ל לקוחותData Pro Proximity  חברת השיווק ישיר מקבוצת התקשורת העולמית BBDO
מנכ"ל קבוצת הפרסום "מגזרים" - המאגדת שלוש מחלקות המעניקות שירותים בתחום השיווק המשולב (שיווק, פרסום, קד"מ, ויח"צ): ערבסק (מגזר ערבי ישראלי), פורמולה (מגזר רוסי), עשרת (מגזר חרדי).
מנהלת מחלקת לקוחות - סוכנות הפרסום יהושע TBWA.
 
משנת 2007 בעלת עסק עצמאי שמתמקד בייעוץ אסטרטגי עסקי ושיווקי, ניהול סדנאות יזמות עסקית, ליווי עסקי ובניית תוכניות עסקיות לעשרות חברות עסקים ועצמאיים.
 
מדוע לבחור דווקא בי?
 
"מלכלכת את הידיים" -  אני לא נמנית על היועצים שמתאימים את העסק שלך למודלים קיימים. הפוך. אני עולה על בגדי עבודה, יוצאת לשטח, הופכת כל אבן, 'מלכלכת את הידיים' ושואבת את כל המידע הדרוש כדי לגבש את האסטרטגיה, לבחור טקטיקה, לנסח מודלים כלכליים ועסקיים ולספק לך את הכלים שמתאימים במיוחד לעסק שלך, להגדרת היעדים והדרכים להשגתם בהתאמה ליכולת כלכלית וללוחות זמנים ריאליים.
 
הולכת איתך יד ביד – זו לא דרכי לבנות עבורך תוכנית עסקית ולשלוח אותך לעבודה. אני כאן כדי ללוות אותך לאורך התהליך כולו, אם מתאים לך יותר אוכל גם לקחת את המושכות לידיים ולהיות סמנכ"ל השיווק שלך במיקור חוץ, תמיד אשמח לייעץ, לחשוב ביחד, להתלבט בדילמות לנתח מצבים משתנים.. בקיצור דלתי תמיד פתוחה לכל צורך ובזמינות מיידית.
 
רואה את התמונה הגדולה – מהאסטרטגיה עסקית ועד התקשורת שיווקית... כשרוצים להקים עסק, להרחיב עסקים, להחדיר מוצר חדש לשוק, לשדרג את מערך השירות... בכל אלה ועוד אני מביאה לא רק את הידע, הנסיון והחוכמה השיווקית אלא גם את המספרים והכלכלה. כלומר, בחינת עלויות וכדאיות כלכלית לפני שמשקיעים כסף אנרגיה ואמצעים. כל יעד שאני מגדירה נבחן גם במונחי עלות תועלת ועל פי כך אני בוחרת את ערוצי הפעולה.
 
מתאימה את עצמי אליך – בודאי שאלת את עצמך - כמה זה עולה לי? ובכן, אין לי תשובה מספרית מבלי שדיברנו ואני מבינה מה המשימה שלפנינו. אבל, זה המקום לציין שכדי להתאים את עצמי ליכולות תקציביות אני פורסת בפניך מגוון מסלולי עבודה משותפת בשיטת מיקור חוץ ובהתאמה מוחלטת לצרכי העסק: ייעוץ אסטרטגי לפי שעות, ניהול שיווק מלא, חלקי, רק בניית תוכנית עסקית, פורום מנהלים... ועוד.
  
ומתי אפשר להשיג אותי?      
מתי ואיך. ובכן אפשר להתקשר אלי בכל עת אני מגיבה מהר. אשמח להיפגש איתך בכל עניין שקשור לעסק שלך. הפגישה הראשונה אינה כרוכה בעלות ואין בה שום התחייבות מבחינתך כלפי. 
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא את הפרטים ואני אחזור אליך בהקדם
 
לקוחות המשרד במהלך השנים, מדגם מייצג: