דף הבית >> ייעוץ שיווקי >> תקשורת שיווקית
צור קשר

תקשורת שיווקית מנצחת מגייסת לעסק
מקסימום לקוחות במינימום תקציב

זה בדיוק מה שאני עושה בבניית תוכנית התקשורת השיווקית. בוחרת את הקהלים, מגדירה את התועלת המנצחת ללקוח, זו שתגרום לו לקנות, משתמשת בערוצי המדיה שמגיעים ליותר קהלים רלוונטיים למוצר או לשירות שבית העסק שלך מציע. ובמונחי עלות תועלת – אני מביאה לעסק שלך מקסימום תנועה עסקית במינימום השקעה כספית. אגב, החיסכון בכסף מגיע ממקום נוסף:

נדירים העסקים להם אין מתחרים, והערוצים שבדוגמאות הם ערוצים מצוינים אבל כדי לבחור בטקטיקה כזו או אחרת צריך לעשות עבודה מסודרת... וזה בדיוק מה שאני עושה כשהמשימה היא בניית תקשורת שיווקית, ייעוץ שיווקי או במסגרת גיבוש אסטרטגיה שיווקית:
  1. ניתוח מוצר/ שירות בית העסק כולל חוזקות, חולשות, יתרונות מול המתחרים והתועלת לצרכן (לקוחות לא קונים מוצרים הם קונים תועלות)
  2. בחינת הביקושים וההיצע בענף, מיפוי מתחרים, ההצעות השיווקיות שלהם והערוצים בהם עושים שימוש.
  3. זיהוי קהלי מטרה רלוונטיים
  4. אפיון כל קהל מטרה: צרכים, התנהגותו כצרכן, מה הוא אוהב, מה הוא שונא, מה עובד עליו, אורח חיים, ערוצי המדיה בהם הוא צופה, נפגש או מעדיף.
  5. התאמת מסרים שיווקיים לקהלים רלוונטיים
  6. בניית תקשורת שיווקית הן מבחינת ערוצי המדיה, הן מבחינת השפה התקשורתית הרצויה וכמובן, בהתאמה ליכולת תקציבית.
למידע נוסף על תקשורת שיווקית
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי 050-9019031
או למלא את הפרטים ואני אחזור אליך בהקדם
בודאי נתקלת או מוכר לך המושג Marcom.

זהו קיצור של המונח המקצועי Marketing Communication ובעברית – תקשורת שיווקית. תפקידה לנצל כל במה, פלטפורמה, הזדמנות ואמצעי מדיה אפשרי כדי להעביר מסרים שיווקיים, לתמוך במערך המכירות, לחזק תדמית ולסייע להשיג את  המטרות העסקיות שלך. תמיד עדיף לייצר עם קהל המטרה ולקוחות פוטנציאליים "דו-שיח": להניע לפעולה, לגרום ליצירת קשר, להשתתף במבצע... שהרי אחרת זו לא תקשורת אלא קידום מכירות חד כיווני.
 
למה דווקא אני?
 
בגלל הנסיון העשיר – שמשלב בין ידע אקדמי - תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול, לבין השנים הארוכות בהן ניהלתי חברות, והעשור האחרון בו נתתי ייעוץ אסטרטגי וניהול השיווק לעשרות עסקים בכל סדר גודל במגוון תחומי עיסוק.
 
כי בתכל'ס אני באה לעבוד  – אני לא נמנית על היועצים שמתאימים את הנתונים למודלים העסקיים והניהוליים שלומדים באוניברסיטה. אני מסוג היועצים שלובשים בגדי עבודה, מבצעים עבודת שטח מקיפה, לומדים טוב טוב את הסביבה העסקית ורק אז מביאים את הפתרונות היצירתיים.
 
בגלל הגמישות – כדי שיהיה לך נוח (גם בלו"ז וגם מבחינת תקציב) באפשרותך להזמין אותי: לייעוץ אסטרטגי לפי שעות, לבצע ניהול שיווק מלא, חלקי, לבנות עבורך תקשורת שיווקית, לאימון עסקי, לטיפול נקודתי... 
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.
אסטרטגיה עסקית
נכון להסתכל על אסטרטגיה עסקית כעל "מבצע צבאי" מוכתב מטרה ודרך להשגתה... 
פיתוח עסקי
כולם רוצים לפתח את עסקיהם. טבעי ומובן. אבך רק מעטים מצליחים... 
סדנה ליזמות עסקית לעסקים בהקמה
ששה מפגשים אחד על אחד איתי ויש לך תוכנית עסקית לשנה קדימה וגם מבחר כלים ... 
למידע נוסף על תקשורת שיווקית
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא את הפרטים ואני אחזור אליך בהקדם
ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק