דף הבית >> שיווק באינטרנט
צור קשר

שיווק באינטרנט. בזירת פעילות כל כך תחרותית חייבים יד מכוונת

שיווק באינטרנט באופן יעיל מניב תוצאות מעולות ותנועת גולשים לעסק שלך, אך דורש הרבה יותר מיד מכוונת. הזירה האינטרנטית שנמצאת בתנופה מואצת, משנה פנים וצורה בתדירות גבוהה (דרישות גוגל בנוגע לבניית וקידום אתרים לדוגמא), כך שקל מאד לאבד כיוון בתוך מגוון ערוצי הפרסום באינטרנט שרק מתרבים ומשתכללים. למי שלא שולט בתחום התוצאה ברוב המקרים היא הוצאה גבוהה ותמורה נמוכה. כאן אני נכנסת לתמונה:

  • גוגל אוהב מותגים - הידעת שגוגל מקדם גבוה יותר אתרים שמוצריהם נחשבים למותגים? מיתוג עסקי הוא אחד מתחומי המומחיות שלי (בנוסף לפיתוח וקידום עסקים  ולניהול השיווק)
  • לגוגל יש דרישות – מי שעומד בהן זוכה בתמורה לקידום. לשם כך עומדים לצידי פאנל של המנוסים והמבינים בתחום הן באפיון אתרים, הן בכתיבה שיווקית מקדמת והן בבניית אתרים חכמים.
  • להגיע ליותר גולשים –  כאן החוכמה היא לבחור את האסטרטגיה העיסקית - שיווקית הנכונה. לא ארחיב על התהליך אלא על התוצאה: המסרים השיווקיים שלך יגיע להרבה יותר גולשים רלוונטיים, וקהלי מטרה שהמתחרים שלך לא יודעים כלל על קיומם.
  • להוציא יותר מכל שקל – היכן להשקיע את מאמצי ותקציב השיווק? דף נחיתה? פרסום בבאנרים? בניית אתר? איזה ערוץ יניב לך יותר תמורה? מודלים כלכליים, תיעדוף הוצאות, ייעוץ שיווקי הם דברים שאני עושה בהצלחה כבר יותר מ-25 שנים.
האמור עד כה היה רק על קצה המזלג בכל הנוגע לשיווק באינטרנט ולתרומתי לקידום העסק שלך בזירה הכל כך מרכזית ודינמית. ולכן, בין אם מדובר בעסק בהקמה שמעוניין לעשות את הדברים נכון כבר מהצעד הראשון, ובין אם מדובר בעסק שכבר צבר קילומטרז' אבל שם לו למטרה לקבל מהזירה האינטרנטית יותר או לעקוף את המתחרים
 אני מזמינה אותך לשיחת היכרות ראשונה
ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך.
050-9019031 
או למלא את הפרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
אני מביאה איתי לעבודה המשותפת שלנו
 
נסיון, ניסיון, ו...עוד נסיון - במהלך יותר מ-25 שנותי ה'עסקיות' התמחתי בייעוץ אסטרטגי, ניהול השיווק ופיתוח עסקי של עשרות עסקים בהקמה, עסקים קטנים ובינוניים וארגונים חברתיים.
 
ידע, ידע, ו... עוד ידע -  אל הנסיון המעשי המגוון מצטרפים תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול אתם אני מגיעה לכל משימת שיווק באינטרנט.
 
הבנה, הבנה, ו...עוד הבנה -  אני מבינה היטב את הצורך להתחשב בלו"ז ותקציב.  לכן, כדי להקל עליך אני מציעה לך את תוכנית פורום המנהלים במהלכה, אחד על אחד, נגבש תוכנית עסקית כולל תוכנית שיווק באינטרנט ישימה ומותאמת בול ליכולות כספיות ולצרכי העסק
 
אם הגעת בקריאה עד לכאן כדאי לך להעיף מבט גם בתכנים הבאים
שיווק באינטרנט מורכב מקשת רחבה של תחומי התמקצעות, כאשר כל אחד תורם את חלקו לקידום האתר שלך בגוגל ובעיקר לקידום העסק, לתנועת לקוחות אליו ולתזרים הכספי. הנה כמה מהם שנחשבים ל-Must:
אפיון אתר
הבסיס שחייבים לעשות לפני בניית אתר. ואני מדברת על אפיון אתר מקצועי שמניב את.. 
עיצוב גרפי ומיתוג העסק
כבר סיכמנו שגוגל אוהב עסק שנחשב למותג. כאן לעיצוב בגרפי יש תפקיד מרכזי... 
כתיבה שיווקית
גוגל חוזר ומצהיר בכל פעם מחדש: "התוכן הוא המלך". ואני עובדת צמוד עם נסיך בכתיבה...  
צילום וידאו לשיווק העסק
כאן המספרים מאד ברורים: סרטון וידאו חכם וקריאטיבי מעלה את אחוזי ההמרה ב- .. 
אני מזמינה אותך לשיחת היכרות ראשונה
ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך.
 050-9019031 
או למלא את הפרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק