דף הבית >> ייעוץ אסטרטגי >> פיתוח עסקי
צור קשר

פיתוח עסקי  שמעלה את העסק שלך על פסי התייעלות ורווחיות 

איך??? איך מביאים לפיתוח עסקי? איך עושים את זה מבלי להישאב למערבולת תקציבית? איך עסק קטן יכול לעקוף מתחרים גדולים ממנו בעלי תקציבים לצורך קידום עסקים ויזמות עסקית? איך הופכים עסק בינוני לגדול? איך בוחרים את המומחה שיודע לעשות את זה נכון, חכם ויצירתי? אשמח להשיב אבל לשם כך אנחנו צריכים להפגש. פגישת היכרות ביננו אינה עולה לך שקל, אינה כרוכה בשום התחייבות והיא יכולה להוביל לפריצה העסקית שלך. כמו למשל במקרה של "שיפוץ מטבח":

נעים להכיר, שמי ורד עמיאל שטרנשוס. פיתוח עסקי, ניהול השיווק וקידום עסקים זו המומחיות שלי. ולא רק. אבל... במקום לספר לך על תארים אקדמיים, נסיון בשטח או על התוצאות העסקיות המפתיעות של עשרות העסקים ששכרו את העדפתי לצטט דווקא את אחד מלקוחותי ואת ה'תואר' שהוא העניק לי: 
"ורד פנינו אליך מתוך תובנה שכל אחד צריך להתעסק במה שהוא יודע לעשות הכי טוב: אנחנו בשיפוץ מטבחים ואת בייעוץ שיווקי ופיתוח עסקים. בחלומות הורודים שלנו לא חשבנו שתוך שנה נעבור ממעמד של עוסק מורשה לחברה בע"מ. והמשמעות הכלכלית ברורה. את "כלי כלי".
 
                                                                           יהודה צנגר "שיפוץ מטבח"
על פיתוח עסקי וערוצי קידום העסקים שלך
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא פרטים ואני אחזור אליך בהקדם
פיתוח עסקי שייך "לגדולים" כי רק הם יכולים, נכון?
 
ממש לא!!! פיתוח עסקי היא מטרה של כל עסק באשר הוא. עסקים בהקמה שרוצים לעשות את זה נכון כבר מהצעד הראשון, עסקים קטנים שרוצים לפרוץ וחברות בינוניות וגדולות שרוצות לבסס והרחיב פעילות עסקית.

פיתוח עסקי יכול לבוא בקשת ערוצים רחבה: השקעת מאמץ בגיוס יותר לקוחות, מיתוג ומיצוב חדש, לפנות לשווקים חדשים, להגדיל נתח לקוח, לבנות נאמנות לקוחות, ע"י שיפור מערך שירות, פיתוח מוצר חדש, שידרוג השיווק באינטרנט (אחד הכלים המרכזיים שעבדו ב"שיפוץ מטבחים שבדוגמא", לייעל את העסק ובעבור כל שקל השקעה לקבל יותר... ועוד אין סוף דרכים.
 
איך יודעים מהי הדרך הנכונה?
הכל נעשה על בסיס מחקרים ועבודת שטח מעמיקה: הכרת הענף והשוק בו העסק פועל, אפיון המתחרים, הכרת קהלי המטרה והתנהגות הצרכנים הרלוונטיים, בניית אסטרטגיה עסקית והנגזרת ממנה האסטרטגיה השיווקית... הכל תוך תיעדוף סדר פעולות ובהתאמה ליכולת העסק ולתקציבים קיימים וכמו שאמר יהודה צנגר: אני מומחה לשיפוץ מטבחים את המומחית לפיתוח עסקים.
 
היתרונות שאני מביאה איתי:
 
רצה למרחקים ארוכים  – ב-25 שנותי ה'עסקיות' עסקתי בניהול חברות של עשרות עובדים, בייעוץ אסטרטגי, בניהול השיווק ובפיתוח עסקי של עשרות עסקים קטנים ובינוניים, עסקים בהקמה וארגונים חברתיים.
 
שילוב של אקדמיה ושטח -  אני מגיעה אליך עם תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול. עם הכלים האלה אני "לובשת בגדי עבודה" ומבצעת את עבודת השטח.  
 
מתאימה את עצמי אליך –  וזו הסיבה מדוע גם עסקים קטנים יכולים להיות גדולים או לפחות להתמודד מולם ואף לעקוף אותם. כדי שיהיה לך נוח וקל יותר הן בלוחות זמנים והן בתקציב לבחירתך: ייעוץ אסטרטגי לפי שעות, בניית אסטרטגיה עסקית, ליווי תהליך יישום התוכנית, ניהול השיווק או כל תבנית אחרת שמתאימה לתקציב ולצורך.
 
ובהקשר הישיר של פיתוח עסקי אני ממליצה לך לעבור גם על הנושאים הבאים:
בניית תקשורת שיווקית
איך יוצרים קשר עם קהל יעד? באיזה ערוצים  מסרים שיווקיים יועברו ויקלטו...
בניית תוכנית עסקית
עסק הוא כמו בניין. בלי תוכנית בנייה מסודרת וברורה שעובדה ע"י אדריכל... 
אסטרטגיה שיווקית
יש הרבה ערוצים להשיג את המטרות השיווקיות שעומדות בפניך. האסטרטגיה... 
קידום עסקים וייעוץ אסטרטגי
הייעוץ האסטרטגי הוא המצפן שמתווה את הדרך לקידום עסקים ואשר מאפשר... 
על פיתוח עסקי וערוצי קידום העסקים שלך
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי

050-9019031
או למלא פרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
vamiel@013.net
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.