דף הבית >> יזמות עסקית >> פורום מנהלים
צור קשר

פורום מנהלים - כלי ממוקד להתמקצעות,
התייעלות, והגדלת הרווחיות

מקובל לחשוב שפורום מנהלים הוא כנס של כמה שעות עם כיבוד והרצאות. לא אצלי. פורום המנהלים שלי הוא סדנה בת ששה מפגשים לבעלי עסקים מתחומי עיסוק מגוונים (לא מתחרים). במהלכה, כולם מקבלים כלי עבודה כמו: איך מגבשים אסטרטגיה עסקית, בניית תקשורת שיווקית מקדמת עסקים, ניהול השיווק, ועוד קשת מגוונת של כלים ישימים. והדובדבן? תמיד בסוף: כל משתתף יעסוק בהנחייתי בבניית תוכנית עסקית שיווקית שנתית לעסק שלו איתה יצא מהסדנה כצידה לדרך. ויש עוד כמה יתרונות לפורום המנהלים, חשובים לא פחות:

  • מתי בפעם האחרונה ישבת עם מנהלים ובעלי עסקים שהיו מוכנים לשתף אותך בכל מה שקורה בעסק שלהם כדי ללמוד מטעויות או כדי לאמץ מהלכים חכמים?
  • מתי בפעם האחרונה עמדה לצידך מומחית בניהול השיווק, פיתוח עסקי ומיתוג כדי לבנות לך תוכנית עסקית ולצייד אותך בארגז כלי ניהול שיווקי/עסקי?
  • האם אי פעם מישהו הציע לך חבילה כל כך ממוקדת עסקים, עשירה ומגוונת בכל כך הרבה ידע מעשי על בסיס נסיון של יותר מ-25 שנים בניהול, שיווק ומיתוג?
  • האם שאלת את עצמך: "כמה זה יעלה לי?" אני מניחה שהמחשבה הזו עלתה וצפה. ובכן גם כאן צפויה לך הפתעה לטובה כמובן, אבל לשם כך...
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא פרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
היתרונות שאני מביאה איתי לפורום המנהלים:
 
הרקע המעשי  – כשכירה ניהלתי חברות של עשרות עובדים כך שאני מכירה היטב את המשימות, האתגרים, הבעיות, הפתרונות, רגעי "בדידות המנכ"ל". כעצמאית,  אני עוסקת במתן ייעוץ אסטרטגי, ניהול השיווק ופיתוח עסקי של עשרות עסקים קטנים ובינוניים, עסקים בהקמה וארגונים חברתיים.
 
הרקע האקדמי -  אני מגיעה לסדנה ליזמות עסקית (פורום המנהלים) עם תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול.
 
הרקע בהנחיה – בנוסף לאמור לעי"ל אני מלמדת, מנחה ומרצה בכל הנושאים האמורים. במרכז  הבינתחומי הרצליה לימדתי שיווק ופרסום. באוניברסיטה הפתוחה אני המנהלת המקצועית ומרצה במסלול ייחודי לשיווק דגיטלי. אני מקיימת הרצאות בפורומים עסקיים ו... בקיצור – חיית שיווק ופיתוח עסקי.
 
הליווי העסקי - לא פחות חשוב מהפורום עצמו היא האפשרות לליווי עסקי לאחריו. אנחנו נקיים פגישות עבודה ממוקדות – אחד על אחד -  בעניינים כמו: יישום התוכנית העסקית שבנינו בעבורך יחד, חשיבה משותפת, פתרון דילמות או בעיות שצצו על הדרך, כוונון ומיקוד מהלכים בהתאם לתוכנית ולכל נושא עבודה אחר שיעלה על השולחן.
 
ועכשיו אני רוצה להפגיש אותך עם כמה בעלי עסקים.
משתתפי הפורום למנהלים ויזמות עסקית האחרון: אורלי שפיץ רואת חשבון, יעל שוץ גביש אדריכלית ומעצבת פנים, כרמי כרמלה בונה ומעצבת אתרים, גיל לופו מפיק סרטים, סמדר כץ, ציירת ויעקב שמש בעליו של Doubelteam משווק מורשה ומעבדת תיקונים למחשבי Apple
(צילום בימוי ועריכת הסרטון - גיל לופו)


 
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.
בניית תוכנית עסקית
האלף בית של כל עסק חפץ פיתוח, קידום, הגדלת רווחיות, התייעלות, מיקוד וצמיחה... 
אסטרטגיה עסקית
השוק רווי במתחרים חלקם בעלי תקציבי פירסום גדולים. ולכן, כדי לתת לעסק פוש...
ייעוץ שיווקי
כמה מהמתחרים שלך נעזרים בייעוץ שיווקי? הנה הזדמנות לעקוף את אלה שטרם...
פורום מנהלים? יזמות עסקית? עדיין יש התלבטויות?
אני מזמינה אותך  להתקשר אלי 
050-9019031
או למלא פרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק
נושאים אחרים שאני ממליצה לך לקרוא באתר בהקשר לפורום המנהלים: