דף הבית >> עסקים ואירגונים חברתיים

ייעוץ לעסקים וארגונים חברתיים
שחוסך עלויות ומביא תוצאות.

ייעוץ לעסקים וארגונים חברתיים
צור קשר

בודאי מוכרת לך צורת ההתנהלות בה 'הבהול דוחה את הדחוף'. התנהלות שמאפיינת אירגונים דלי תקציב. ויש כמובן את הלחץ המתמיד של 'להיות בין הפטיש לסדן'. מצד אחד המשימה שלך היא לתת למוטבים שירותים חשובים וחיוניים, שהמדינה אינה מספקת, ומצד שני הצורך המתמיד להיות יעיל כלכלית ולהוכיח תוצאות של עשייה כדי לשרוד וליהנות מתקציבי הגופים המממנים. כאן אני מציעה את הנסיון הרב שלי בייעוץ לעסקים ולארגונים חברתיים שמטרתו:

  • לסייע בניהול השיווק באופן אופטימאלי
  • להקנות כלים לניצול נכון של התקציבים הקיימים
  • לתמוך בגיוס תקציבים חדשים  
  • לשפר את התנהלות העבודה הפנים ארגונית
  • לבנות כלי בקרה שמחזקים את יכולת השליטה והניהול
 הנסיון בשטח מעלה ומציף עובדה חשובה במיוחד:
אירגון חברתי אינו שונה בניהולו ובהתנהלותו מכל עסק מסחרי אחר. ומי שיקדים לאמץ את התפיסה הזו יעשה טוב לארגון, להשגת מטרותיו ולנתרמים מפעילותו. יתירה מזאת, ארגונים חברתיים מתמודדים בתנאים יותר קשים מעסקים רגילים. מי כמוך לדעת עד כמה קשה היום ה'מלחמה' על תקציבים ותרומות, ובמקביל, הדרישה הגוברת של תורמים לראות תוצאות והשפעות חברתיות של הארגון כתנאי למימון. זה המקום, אם כך, לבחור באחד משני מסלולי התקשרות שעשויים לתרום:
הייעוץ העסקי - לערוץ הזה חוברים שני גורמים חשובים. עולם העסקים בכלל ותחום האירגונים החברתיים בפרט נמצאים בתנועה והתפתחות מתמדת. זירות הפעילות התרחבו, התנאים שמציבים התורמים כדי לפתוח ארנקים משתנות לחומרה, התחרות בין האירגונים גדלה במיוחד על רקע כניסתן של חברות פרטיות לזירה החברתית... מאידך, רוב העומדים בראש אירגונים חברתיים הם אנשי שטח הבקיאים בתחום הפעילות החברתית אך רחוקים מעולם השיווק והניהול העסקי.
בדיוק כאן נולד הצורך בייעוץ לעסקים ואירגונים חברתיים. על התרומה והתמורה כבר דיברנו, לכן, אציין רק אחת מהתמורות שקשורה ישירות אליך. היעוץ יהפוך אותך למנהל עם ארגז כלי ניהול מן המתקדמים, העדכניים, היעילים והמניבים ביותר. מנהל שעיקר זמנו מוקדש להובלת הארגון למטרותיו על פני מנהלים אחרים שימשיכו להיות עסוקים בכיבוי שריפות ולהיות מובלים ע"י המציאות היום-יומית.
 
ניהול השיווק -  במקרים רבים, ובראשם מצבים בהם צריך להפנות את הזמן לא לייעוץ ולימוד אלא לעשייה מקדמת תמורות במהירות האפשרית, הפתרון המתאים ביותר הוא להפקיד בידי את ניהול השיווק כולו. ויש בכך יתרונות רבים:
  • חיסכון בעלויות כי אינני יושבת על רשימת מקבלי המשכורת ואין לנו יחסי עובד מעביד.
  • 'תותחית' בניהול השיווק, פיתוח עסקים ומיתוג עסקי מנהלת את השיווק בעבורך ומפנה אותך להקדיש את עצמך לטפל בנושאים שהם מתחום ההתמחות.
  • אני מגיעה לניהול השיווק באירגון שלך אחרי שכבר ביצעתי משימות מסוג זה במגוון ארגונים חברתיים כך שהנושא מוכר לי היטב על בעיותיו, הפתרונות הדרושים והדרכים לישומם.
למידע נוסף אני מזמינה אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא את הפרטים ואני אחזור אליך בהקדם
ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק
ייעוץ אסטרטגי לעסקים וארגונים חברתיים
מאחר וכבר ברור לכולם שארגון חברתי החפץ הצלחה חייב להתנהל כמו עסק רגיל... 
ייעוץ שיווקי לעסקים וארגונים חברתיים
כל ארגון חברתי היה שמח לו היתה לו האפשרות להעסיק  סמנכ"ל שיווק בעל נסיון וידע...
מיתוג עסקי לעסקים וארגונים חברתיים
ארגון חברתי מצליח הוא ארגון שמאמץ דפוסי ניהול כמו כל עסק רגיל. במסגרת זו... 
שיווק באינטרנט לעסקים וארגונים חברתיים
שאיפתו של כל ארגון חברתי לאתר ולהתקשר עם יותר תורמים, גופים שרוצים לתת... 
מיקור חוץ לעסקים וחברות בינוניות
אחד המאפיינים הבולטים בארגונים חברתיים הוא המחסור בתקציב. ויש כמובן את.... 
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.