דף הבית >> עסקים וחברות בינוניות
צור קשר

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות בינוניות
שמביא לייעול, פיתוח וצמיחה. 

העסק עומד בפני צמיחה והתרחבות? יש מוצר חדש להחדיר לשוק חדש ובלתי מוכר? המכירות בירידה? השוק עובר תפנית? ובכלל, האם יש לך כתובת "לחשוב איתה" ולהפיג את 'בדידות המנכ"ל'? לכל אלה ועוד נועד הייעוץ העסקי לעסקים וחברות בינוניות, ובעיקר לאלה שאין להן עדיין תקציב להעסקת סמנכ"ל שיווק במשרה מלאה, אבל הצרכים של העסק, דורשים אחד כזה. נעים להכיר:

שמי ורד עמיאל שטרנשוס – ואני מגיעה לכל משימה מצויידת בתואר ראשון בכלכלה וניהול, תואר שני במנהל עסקים עם התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק ויותר מ-25 שנות נסיון מעשי בשטח – בייעוץ עסקי וייעוץ אסטרטגי, מיתוג, ניהול השיווק כמו גם ניהול חברות ומחלקות של עשרות עובדים. עם כל הידע הזה, ההכשרה האקדמית והנסיון המעשי הרב אני מציעה לך:
 • בניית תוכנית עסקית על בסיס חקר השוק  והענף, מאפייניו והכוחות שפועלים בו כולל מיפוי מתחרים, זיהוי שווקים וקהלים חדשים, זיהוי וניתוח מסלולי צמיחה, הגדרת יעדים ועוד מגוון משתנים שמשפיעים על בחירת האסטרטגיה המועדפת ותרגומה לתוכנית עסקית, כולל תכנית פעולה, תקציב ומדדים לבדיקת התוצאות. 
   
 • זיהוי המהלך או סדרת המהלכים הנדרשים להשגת המטרה: בניית או חידוש המיתוג העסקי, הצורך בהשקה מחודשת למוצר קיים או פיתוח מוצר חדש, חיזוק קשרי לקוחות, טיפול במערך השירות... הכל בהתאם לצורך, לתקציב הקיים ורק אחרי שלמדתי את הקרביים של העסק.
   
 • יישום התוכנית העסקית או התוכנית השיווקית במיקור חוץ. ניהול עסקי מסוג זה גם עולה לך פחות מסמנכ"ל שיווק על משכורת וגם הארגון יכול להמשיך להתנהל בשוטף ללא שינויים פרסונאליים או מבניים.
   
 • הכשרת עובדים או מחלקות בארגון לכל משימה או צורך שנובע מהתוכנית העסקית החדשה. זו יכולה להיות הדרכה פרטנית, פורום יזמות עסקית, ימי הדרכה בעסק, או הכשרת עובד שבבוא העת יתפוס את מקומי ויקח את מושכות השיווק לידיים.
   
 • עובדת איתך, אם מתאימה לך עבודת צוות. עובדת בשבילך אם מתאים לך להטיל עלי משימה ולהמשיך בענייניך... בכל מקרה, אני איתך ועם הצוותים שלך ולא במקומם.
ייעוץ אסטרטגי לעסקים וחברות בינוניות
בדרך כלל אסטרטגיות עסקיות או שיווקיות מתכנסות למשפטים קצרים ופשוטים כמו:... 
למידע נוסף על ייעוץ עסקי לעסקים וחברות בינוניות
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא את הפרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
מדוע דווקא אני?
בודאי אינך מחפש יועץ עסקי או יועץ שיווקי שיהיה כמוך ובדמותך. בשביל זה יש לך אותך... 
אני ה"מישהי" שתביא את החדש, המיוחד, הלא תבניתי – יועצת שתשלים ותעצים אותך.

מעבר לרזומה העשיר והמגוון יש עוד כמה תכונות שמאפיינות אותי ואת דרך עבודתי. אני מודעת היטב למגבלות תקציביות ולחשיבות התאמת צרכים ליכולות. זו גם הסיבה מדוע לעולם אינני מתאימה את העסק למודלים ניהוליים/עסקיים/שיווקיים קיימים אלא להיפך – התאמת המודל לעסק ולמטרותיו ולתקציב הנתון.
הייעוץ נעשה תוך חשיבה יצירתית וראש גדול כולל אפילו קריאת מאזנים לקבלת תמונה עסקית מלאה. יתרון חשוב נוסף שאני מביאה איתי הוא "יכולת המבחן האובייקטיבי". אני משקיפה על הדברים כפי שלקוח פוטנציאלי או שותף אסטרטגי פוטנציאלי ישקיפו עליהם. חשיבות הזוית האובייקטיבית רבה בתחומים כמו פתוח עסקי וייעוץ אסטרטגי. 
ייעוץ שיווקי לעסקים
וחברות בינוניות

אם היה לך סמנכ"ל שיווק בחברה, כמה טרחה וכאבי ראש היו יורדים ממך?....
מיתוג עסקי לעסקים
וחברות בינוניות

מותג זו חוזקה, יתרון, כוח וסיבה להעדפת צרכנים לרכוש ממך על פני המתחרים. לכן... 
יזמות עסקית לעסקים וחברות בינוניות
מי כמוך לדעת עד כמה זירת העסקים ועולם השיווק דינאמיים. גם הצרכן ...  
מיקור חוץ לעסקים
וחברות בינוניות

מיקור חוץ הוא במקרים רבים נוסחת הקסמים שפותרת את המשוואה: שירות כולל ב... 
למידע נוסף על ייעוץ עסקי לעסקים וחברות בינוניות
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא את הפרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית
ייעוץ עסקי לעסקים וחברות בינוניות