דף הבית >> עסקים בהקמה

ייעוץ עסקי לעסקים בהקמה
המפתח שלך להצלחה

צור קשר
תשעה מכל עשרה עסקים חדשים שמוקמים בשנה  – נכשלים.
ומתוך אלה שנסגרו 70% נפלו על השיווק. בדיוק כך, הרוב המוחלט של העסקים לא מצליחים בגלל: היעדר אסטרטגיה שיווקית מתאימה למצב השוק, הענף והתחרות או בגלל שהתייחסו לצורך ביועץ אסטרטגי כאל מותרות. על פי הנתונים, אלה זה לא מותרות, זה המפתח להצלחה.
איום או הזדמנות?
כמובן שלא התכוונתי להחליש את ידיך עם הנתונים שהבאתי. ההיפך הוא הנכון, הרעיון הוא לזהות איומים ולהופכם ל'הזדמנויות' שסוללות את הדרך להתמקם בין עשרת האחוזים המצליחים, אלה שהבינו את חשיבות הייעוץ העסקי ומאז הם עושים עסקים, גדלים ומרוויחים כסף. אנחנו נעסוק הרבה באיך למנף הזדמנויות ובדרך ההתמודדות עם איומים. איזו תרומה ותמורה אני מביאה איתי לעסק החדש?
 

פתיחת עסק ברגל ימין! כבר בשלב הרעיון לעסק החדש יש לצידך יועצת מנוסה לחשוב איתה, ולתרגם את הרעיון לקונספט עסקי, כולל תמהיל שיווקי ומודל כלכלי ישים שתומך בהשגת המטרות.

מה שטוב לגדולים... איזה יתרון ענק זה לגבש תוכנית שיווקית או לפתח יזמות עסקית כשלצידך מי שהייתה בעברה מנכ"ל של עסקים בסדר גודל בינוני (עשרות עובדים). כן, אני בהחלט מגדירה את עצמי כשועל קרבות משופשף ומנוסה.
 

האם עשית לעצמך? בדיקת שוק? מיפוי והכרת המתחרים? (ואני לא מכירה עסק ללא מתחרים, ישירים או תחליפים) זיהוי קהלים? תיעדוף ביניהם והחלטה מיהו קהל ראשי ומי משני? בדקת מה הצרכים של הקהלים הנבחרים למול יכולת העסק לתת מענה מנצח בהשוואה למתחרים?
 

וזו היתה רק ההתחלה! עוד לא דיברתי על ניתוח המציאות בעזרת קשת מגוונת של כלי שיווק ופיתוח עסקים וחשיבה יצירתית שיעזרו בהגדרת הדרך (האסטרטגיה) והפרקטיקה. וזה כולל: איתור הדרכים לחדירה לשוק, הגדרת המוצר (מחיר, הפצה, מיתוג...), בחירת  ערוצי שיווק אפקטיביים ותכנית  פעולה.
 

ומה לגבי נראות (נוכחות)? איך לפרסם את העסק בדרך היעילה ביותר במונחי עלות מול תועלת: אתר אינטרנט, דף נחיתה, מודעה בעיתון, סרטון ביו-טיוב, פלאייר... גם וגם?
 

היתרון הכי גדול... מעטים הם העסקים שפועלים בצורה מסודרת ויסודית כל כך (הם ה-10% שמצליחים). כבר יתרון משמעותי מבחינתך, נכון?
 
 
אסטרטגיה עסקית
מילה גדולה שנראית כשייכת לעסקים גדולים? ובכן, ממש לא. אסטרטגיה עסקית היא...
פיתוח עסקי
עסקים לא מוקמים ולא מתפתחים בלחיצה על כפתור. עסקים חיים ומתנהלים בסביבה...
בניית תוכנית שיווקית
רבים נוטים לבלבל בין שיווק לבין פירסום. אולי ההסבר על שיווק מהו יטיל אור...
יזמות עסקית
זירת העסקים מאופיינת בריבוי מתחרים ובהתפתחות מתמדת. ככזו, היא מחייבת...
מיקור חוץ לעסקים בהקמה
רוב העסקים בהקמה מאופיינים כבעלי תקציב נמוך שאינו מאפשר העסקת מנהל שיווק...
למידע נוסף על ייעוץ עסקי לעסקים בהקמה 
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא את הפרטים בטופס
ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק

יש לך רעיון גדול? סטארט-אפ חדשני? התמחות שהיית רוצה לפתח לעסק? מעולה!!! בדיוק בנקודה זו נכנסים לתמונה שירותי הייעוץ העסקי לעסקים בהקמה, במסגרתם אני הופכת רעיונות גדולים וסטארט-אפים למציאות עסקית מתפתחת וריווחית. 
רבים מבעלי עסקים בהקמה אמרו לעצמם: "בניית תוכנית שיווקית? זה נועד לגדולים!" או "למי יש כסף ליועץ אסטרטגי?"... אלה הם העסקים בהקמה שעלולים למצוא את עצמם כחלק מהסטטיסטיקה הבאה:

ייעוץ עסקי לעסקים בהקמה
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית