דף הבית >> שיווק באינטרנט >> עיצוב גרפי
צור קשר

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי – הנוסחה הקלאסית של 1 + 1 = 3

עיצוב גרפי לצורך מיתוג עסקי זו אמנות. לא... לא... לא אמנות במובן של יצירות מיכלאנג'לו או ואן-גוך אלא אמנות העברת מסרים שיווקים, יצירת בידול ובניית זהות לעסק שלך בשפה ויזואלית. כאן, לא מדובר בעיצובים או צבעים שחולפים בדמיונו של המעצב (כי ככה בא לו, או ככה זה נראה לו יפה). כאן מדובר בשיתוף פעולה ביני, המומחית לתקשורת שיווקית, לבין המעצב שמתרגם ומיישם את הנחיותי לשפה תקשורתית ויזואלית שצריכה להשיג עבורך כמה מטרות:

1. זהוי וזכירות – תפקיד עיצוב גרפי לעזור ללקוח לזכור את מאפייניו (צבע, צורה, פונט, מבנה...) של העסק שלך, ואם הוא איכותי, אמין ונכון – יתמוך ביצירת העדפה של הלקוח לעסק שלך – כחלק מתהליך הרכישה.
 
2. בידול -  כול עסק רוצה לבלוט יותר ממתחריו, חלק מהכלים לכך הוא העיצוב הגרפי - די בצבע, צורה, אות שבונים ומאפיינים את המיתוג העסקי כדי לזכור את שמו של העסק, ומה הוא משווק (אורנג' הצבע הכתום, פייסבוק צורת האות F, טוויטר T, סלקום – הסגול והכוכב)
 
3. זהות ויעילות – צבע, צורה ו-Look & Feel שעוברים כחוט השני בכל ערוצי המדיה ובכל אלמנט גרפי כמו כרטיס ביקור, ניירת, מודעות, ניוזלטים, מיילים אריזות וכדומה.
כאמור, 1 + 1 = 3!!! כלומר השילוב בין הנסיון והידע שלי במיתוג עסקי לבין מעצב גרפי שמבין עניין ומייצר תוצאה איכותית הרבה יותר גבוהה מאשר כל אחד בנפרד. ולכן:
איך נוכל לייצר עבורך מיתוג עסקי?
מיתוג עסקי לא נוצר בשיחת טלפון. אנחנו צריכים להיפגש, מה גם, שפגישת ההיכרות והייעוץ הראשוני אינה עולה לך כסף ואין בה גם שום התחייבות כלפי. כבר כדאי.
מיתוג עסקי הוא גם לא מוצר מדף שקונים ומלבישים על העסק. כדי לייצר מיתוג חייבים לנתח את העסק שלך, מוצריו, לקוחותיו, אופן ההתנהלות שלו וכמובן גם: הענף בו העסק פועל, המתחרים, קהלי היעד אליהם הם פונים, איתור וזיהוי קהלי יעד חדשים, אפיון התנהגות הצרכן שלך ועוד. על בסיס כל אלה נוכל לגבש אסטרטגיית מיתוג, תקשורת שיווקית ושפה תקשורתית שתיושם לכלל עיצוב גרפי מקדם מיתוג. ובשתי מילים – ייעוץ שיווקי.
 
ומי יעצב?
גם כאן אוכל להמליץ לך על "התותחים בתחום" ואשר אני עובדת איתם כבר שנים. יש בינינו שפה משותפת, היכרות והבנה מקצועית וקילומטרז' ארוך בתחום העיצוב הגרפי והמיתוג העסקי.
 
למה דווקא אני?
יחד איתי מגיעות יותר מ-25 שנות נסיון מעשי בתחום המיתוג, השיווק ופיתוח עסקים במהלכן יזמתי, הקמתי וליוויתי תהליכי בנייה ותחזוקה של מותגים רבים במגוון שווקים וענפים. ומעבר לנסיון העתיר בשטח (נסיון אי אפשר לקנות אפשר רק לצבור לאורך השנים) מצטרף ידע אקדמי רחב שכולל: תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול.
 
ובנוגע לעלויות. אני מתאימה את ערוצי העבודה שלנו ליכולת כספית וללו"ז שלך. זה יכול להיות תהליך עבודה של אחד על אחד במסגרת סדנה ליזמות עסקית, פורום מנהלים, ייעוץ שיווקי על בסיס שעות ואפילו ניהול השיווק באופן מלא בעבורך (מה שיפנה אותך לעיסוקים חשובים אחרים). איך שנוח ומתאים לך. 
בכל הקשור לעיצוב גרפי ומיתוג  עסקי
אני מזמינה אותך להתקשר ולהתייעץ איתי 050-9019031
או למלא את הפרטים ואני אחזור אליך 
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: מיתוג עסקי.
למידע נוסף על עיצוב גרפי מיתוג עסקי  
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי
 050-9019031
או למלא את הפרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק