דף הבית >> מיתוג עסקי
צור קשר

מיתוג עסקי שייגרום לעסק שלך לבלוט...
בים של מתחרים 

תהליך המיתוג העסקי פוגש ומקדם את העסק שלך בשלושה צמתים לפחות: גם בונה זהות מוכרת לקהלי מטרה , גם יוצר בידול מהמתחרים וגם מעודד את הצרכן להעדיף את המוצר או בית העסק מתוך מוכנות לשלם יותר. ריבוע כתום בתוך מרובע שחור וכבר ברור לכולם שמדובר באורנג'. אנחנו מוכנים לשלם יותר על מותג נעלי ספורט כמו נייק, למרות שהוא מיוצר במזרח הרחוק. אגב, גם החיקוי של נייק מיוצר שם. 
אם ברצונך ליהנות גם מפירות המיתוג העסקי - זהו תחום המומחיות שלי – אני מזמינה אותך להתקשר. נוכל לעשות את זה בשני ערוצים:

• גיבוש אסטרטגיית מיתוג – אני אלווה ואייעץ לאורך תהליך מיתוג העסק שלך בין אם מדובר במיתוג בפעם הראשונה ובין אם מיתוג מחדש. העבודה כוללת אפיון הסביבה התחרותית של המותג או העסק, זיהוי היתרונות היחסיים של המותג מול מתחריו, הגדרת אסטרטגיית המיתוג המומלצת וליווי עד  ההוצאה לפועל, כלומר: כתיבת בריף קונספט ומשוב לעבודת הקריאייטיב שמבצע את המיתוג – בחירת צבעים, לוגו שפה עיצובית.

• מישהי לחשוב איתה על מיתוג – אין כמו מומחה חיצוני שיראה את הדברים 'מלמעלה' בצורה אובייקטיבית ללא מעורבות רגשית. חשיבה משותפת עם איש מקצוע מיומן בצמתים חשובים, תורמת ומקדמת עסקים בכלל ומיתוג עסקי בפרט, במפגשי חשיבה ועבודה משותפת. 
למידע נוסף על מיתוג עסקי ותרומתו לעסק שלך
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי 050-9019031
או למלא את הפרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
מה זה מיתוג?
כולם משתמשים במילים מיתוג, מותג, מיתוג עסקי... מעטים יודעים להגדיר את המונח ומתוקף כך את חשיבותו ותרומתו. מותג, הוא מוצר, סדרה של מוצרים או פירמה שנתפס כמספק לצרכן ערך מוסף מעבר להיותו 'רק' מוצר. מיתוג איכותי יהיה כזה שמייצר ערך מוסף המעיד על איכות המוצר ועל ערכיו וכפועל יוצא של "מעמדו" ואופיו של המשתמש. לקוחות מוכנים לשלם יותר על מותג גם מתוך התפיסה שזהו מוצר איכותי יותר וגם כדי להראות לכולם ש"יש להם את זה". כלומר, יש כאן גם מעורבות רגשית של הצרכן (תדמית) וגם החלטה על בסיס רציונאלי (איכות).
 
ואיזה ערך מוסף אני מביאה איתי לתהליך בניית המיתוג העסקי שלך?
נתחיל ביותר מ-25 שנות נסיון מעשי בתחום המיתוג, השיווק ופיתוח עסקים במסגרתו ליוויתי תהליכי בנייה ותחזוקה של מותגים רבים במגוון שווקים וענפים.
 
ערך נוסף הוא יתרון "הבורות" שרואה ובוחן את הנתונים  כפי שלקוח פוטנציאלי בוחן את בית העסק, מוצריו ושירותיו, או כפי שהעסקים איתם תרצה לשתף פעולה, ישקיפו עליהם. הודות לאובייקטיביות שלי, אוכל להיות לעזר רב, במיוחד בנושא ניהול השיווק והמיתוג – גיבוש האסטרטגיה, הטקטיקה וליווי הביצוע כמו גם ייעוץ אסטרטגי, בניית תוכנית עסקית, שיווק באינטרנט ועוד.
 
אל הנסיון המעשי בשטח, ומי כמוך לדעת עד כמה נסיון הוא גורם מרכזי, מצטרף ידע אקדמי רחב שכולל: תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול.
 
וערך מוסף אחרון חביב. עלויות. כל השירותים ניתנים בשיטת מיקור חוץ כך שאין יחסי עובד מעביד. כך גם באפשרותך לקבוע את היקף השירות וקצב ההתקדמות הכל על פי תקציב קיים ובהתאמה לצרכי העסק.
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.
להפוך למותג בעזרת
אסטרטגיה עסקית

בניית אסטרטגיה עסקית כוללת גם את תחום המיתוג ואת הדרכים להפוך את העסק למותג...
ייעוץ שיווקי שיוצר מיתוג
במסגרת הייעוץ השיווקי לעסקים מוקדש פרק מרכזי למיתוג העסק  ויישום היתרונות.... 
אסטרטגיה שיווקית 
לטובת המיתוג

הדרכים להשגת מטרות השיווק של העסק שלך כוללות גם בניית מיתוג או חידוש המיתוג... 
יזמות עסקית ומיתוג העסק 
כלי ייחודי לבעלי עסקים במסגרתו נקיים פורום עסקי וביחד נבנה גם תוכנית עסקית וגם... 
למידע נוסף על מיתוג עסקי
אני מזמינה 
אותך להתקשר אלי
 050-9019031
או למלא את הפרטים ואני אחזור אליך בהקדם
ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק