דף הבית >> מאמרים
מאמר: ייעוץ אסטרטגי: מהי אסטרטגיה שיווקית טובה?
בכל ייעוץ אסטרטגי ובמפגשים עם בעלי עסקים אני נשאלת תמיד:  "איך יודעים מה היא אסטרטגיה שיווקית טובה, ובכלל איך בוחנים תכנית אסטרטגית?" במאמר אנסה להסביר מונחים מרכזיים ואציע כלים לבחינת אסטרטגיה שיווקית טובה ולניהולה באופן שוטף.
אני זוכרת כאילו זה קרה היום. פגישת היכרות עם שלושת חברי ההנהלה המצומצמת של חברה לא קטנה. אני שם כי אני מתמודדת על תפקיד הייעוץ השיווקי. בפורום יושב גם המנהל איתו אני אמורה לעבוד והוא שואל אותי את השאלה הבאה "תגידי, בעצם מכול ההצעות לייעוץ שיווקי המונחות לפנינו, של יועצים מכובדים, למה שנבחר בך כיועץ שיווקי לעסק שלנו?"
קרא עוד...
 
כדי להבין עד כמה גדולה תרומתה של תוכנית פרסומית ככלי לגיוס לקוחות, חשוב להניח על השולחן כמה נתונים שיסבירו מדוע לקוחות לא נענים לכל הצעה שיווקית או מסר פרסומי.

מאמר: פיתוח עסקי מתוכנן? ניצול הזדמנויות? או גם וגם? מה עדיף לעסק שלך?

התשובה לשאלה מהו הפיתוח העסקי הנכון לעסק שלך, או במילים אחרות באיזו אסטרטגיית צמיחה להשתמש, מגדירה גם את הפעולות ואת ההשקעה שתידרש להשגת המטרות, וגם על מה יהיה צורך לוותר בשנת העבודה הקרובה. היתרון הוא בפוקוס ובהתמדה והחיסרון עלול להיות פספוס הזדמנויות שיווקיות שהעסק פוגש במהלך חייו, כאלה שמתרחשות בגלל תנאי שוק דינאמיים, תחרות אגרסיבית, חידושים טכנולוגיים ועוד.
קרא עוד...
 

מאמר: פיתוח עסקי לעסקים - פיתוח עסקי לחברה 

פיתוח עסקי הוא תחום שעוסק ביצירת ערך לטווח ארוך לעסקים מהלקוחות של העסק, מזירות הפעילות בהן פועל ומהספקים.
אין ספק כי קיימת קרבה בין פיתוח עסקי לשיווק ומכירות אך הם אינם זהים.
פיתוח עסקי הוא אחד התחומים החשובים בעזרתם ניתן לפתח ולמקסם את הפוטנציאל העסקי והכלכלי של העסק.
קרא עוד...
 

מאמר: בניית אסטרטגיה שיווקית 

בניית אסטרטגיה שיווקית היא אחד הצעדים החשובים ביותר בכל עסק חדש, בין אם מדובר בעסק קטן, בינוני או גדול.
שיווק הוא אחד התחומים החשובים ביותר בעסק, אשר מסייעים לעסק להתפתח, לנצח את המתחרים ולהתרחב, ובעיקר להגדיל
את הכנסותיו. 
קרא עוד...

מאמר: ייעוץ אסטרטגי למנהלים 

מדוע צריך ייעוץ אסטרטגי למנהלים ?
גדולתו של מנהל טוב מתבטאת בהכרה בחסרונותיו וחולשותיו, והאצלת סמכויות בתחומים בהם הוא פחות חזק.
מנהלים רבים לעתים מתקשים להביט על מצב העסק אותו הם מנהלים באופן אובייקטיבי, ולעתים רבות זקוקים לסיוע של איש מקצוע חיצוני לעסק. בין אם מדובר בעסק חדש אשר נמצא בשלבי הקמה, עסק קטן בשלב הצמיחה או עסק ותיק בשלב הבגרות ומתמודד עם אתגרים בתחום מסלולי צמיחה. 

מאמר: ייעוץ אסטרטגי לעסק

בניית אסטרטגיה עסקית או אפילו רק ייעוץ אסטרטגי לעסק הם המתכון הבטוח לקידום עסקים, על כך אין עוררין. העניין הוא שבעלי עסק מעטים מכירים ביתרון ובצורך של אסטרטגיה עסקית ועוד פחות יודעים איך עושים את זה. טלפון אלי עוד היום ואעזור לך לעשות סדר, קוראים לי ורד עמיאל שטרנשוס ואני מומחית לפיתוח עסקים, ניהול ושיווק. אגב, השיחה בינינו יכולה לתרום לך המון והיא אינה כרוכה בעלות או בהתחייבות מצידך.
 

מאמר: בניית תוכנית שיווק שנתית

יש לך צורך בסיוע מקצועי עבור בניית תוכנית שיווק שנתית לעסק שלך ? כאן באתר שלי מידע רחב וטיפים שיוכלו לעזור לך לקבל החלטה בנושא בניית תכנית שיווק שנתית לעסק שלך. קוראים לי ורד עמיאל שטרנשוס ואני מומחית לפיתוח עסקי, ניהול ושיווק.
 

מאמר: ייעוץ אסטרטגי לחברות

יש לך צורך בייעוץ אסטרטגי לחברות בתחומי הפיתוח העסקי והשיווק? טלפון אלי עוד היום יכול להיות רב ערך עבורך, קוראים לי ורד עמיאל שטרנשוס, ואני יועצת עסקית מומחית בתחומי פיתוח עסקים, מיתוג וניהול השיווק עם ניסיון רב שנים.
 

מאמר: יועץ אסטרטגי

אסטרטגיה עסקית מנצחת היא במקרים רבים המפתח להצלחת העסק ושרידותו שנים רבות. יש לך צורך ביועץ אסטרטגי מומחה ומנוסה עבור גיבוש אסטרטגיה מנצחת לעסק שלך ? אני מזמינה אותך להתקשר אלי ללא התחייבות או עלות, קוראים לי ורד עמיאל שטרנשוס ואני מומחית לפיתוח עסקים, ניהול ושיווק, עוסקת בקידום עסקים בכל תחומי התעשייה כבר למעלה מ – 25 שנים.