דף הבית >> אימון עסקי >> ליווי עסקי
צור קשר

ליווי עסקי ע"י מומחה בשיווק שמנחה, מכוון ומוביל את העסק לצמיחה 

ההחלטה הכי טובה שעסק יכול לקבל היא – ליווי עסקי צמוד. על אחת כמה וכמה אם הליווי ניתן ע"י מומחה לשיווק, מיתוג ופיתוח עסקי. הדברים נכונים במיוחד כשמדובר בעסק בהקמה או בייעוץ עסקי לעסקים קטנים. והיתרונות רבים וחשובים – מיקוד עסקי, ניצול מירבי של תקציבים, עבודה לפי תוכנית סדורה, ועוד. הנה בהרחבה על כמה יתרונות בולטים:

בניית, פיתוח וקידום העסק על בסיס תוכנית
עסקית מסודרת ואסטרטגיה שיווקית מדוייקת.
ללא שני אלה – תוכנית עסקית ואסטרטגיה שיווקית – עסקים מתנהלים כאשר 'הבהול דוחה את הדחוף'.
ובמילים פשוטות, 'לכבות שריפות' במקום להתקדם בצעדים ברורים לקראת צמיחה - גיוס יותר לקוחות
ובצוע יותר עסקאות.
 
מומחה שיווק שמלווה אותך 'אחד על אחד' זה
כמו בית ספר פרטי לשיווק שמכשיר אותך:
למפות את פעילות המתחרים, לאתר קהלים חדשים, לקרוא את יכולות, יתרונות (וגם חולשות) העסק שלך בצורה אובייקטיבית, ובהתאמה, להגדיר יעדים ישימים, לפרוס דרכים להשגתם, לבחור את היעילה ביותר ולצאת לכבוש את היעד כאשר לצידך יד מכוונת, מפקסת ותומכת.
 
כתובת זמינה להתלבטויות, סיעור מוחות שאלות, דילמות, וקבלת החלטות תוך כדי תנועה
ליווי עסקי, כשמו כן הוא, הכתובת אליה באפשרותך לפנות בכל עת כדי לוודא שמהלכי השיווק, הפיתוח העסקי וצמיחת העסק שלך נעשים כאוי. אבל, עולם העסקים הוא עולם דינמי, משנה פנים וצורה ודורש דריכות ומהירות תגובה. זו גם המהות של הליווי העסקי – מומחה שמלווה ועושה לך סדר בכל עת ובכל צורך.
 
ואת החלק המתוק שמרתי לסוף:
ליווי עסקי הוא גם הזדמנות אדירה לעקוף את המתחרים שלך.
בעלי העסקים פועלים בכוחות עצמם מתוך תפיסה שאף אחד לא יכול ללמד אותם על העסק שלהם. זה אולי נכון, אבל 'הבטן הרכה' נמצאת בכל הקשור לשיווק העסק, יצירת בידול על פני המתחרים, גיבוש מהלכי שיווק שמזניקים את העסק קדימה, בחירת ערוצי פרסום כמו פרסום באינטרנט ועוד. העובדה שלצידך מלווה עסקית ושיווקית כבר מעניקה לך יתרון שידגל ויקבל יתר משמעות ככל שנתקדם יחד
למידע נוסף על ליווי עסקי ותרומתו לעסק שלך
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי 050-9019031
או למלא את הפרטים ואני אחזור אליך בהקד
ולנושא הכספי, כמה זה עולה?
אני מציעה שנתחיל דווקא בכמה הליווי העסקי חוסך. ראשית אני אחסוך ממך את כל התשלומים וההוצאות המיותרות על טעיות ובחירות לא נכונות. ואין עסק או בעל עסק שלא דורך על המוקשים שבדרך. זה טבעי, זה קורה לכולם וזה קורה בדרך כלל כשאין יד מכוונת שיודעת לשרטט את הדרך הקצרה, המהירה, המדוייקת והחסכונית להשגת יעדי העסק, לבחור את ערוצי הפרסום שמביאים במינימום עלות מקסימום תמורה.
 
מנסיוני, פונים אלי בעלי עסקים בשני צמתים על ציר הזמן:
אלה שמשלמים פעמיים -  הקימו עסק או ניהלו עסק לבד, שילמו את 'שכר הלימוד העצמאי', הבינו שעדיף יד מנחה ומלווה, ועכשיו אחרי שפנו אלי, יוצאים שוב לדרך ומטבע הדברים צריכים לגייס עוד תקציב במקום זה שבוזבז.
אלה שמשלמים פעם אחת – אלה שהבינו שהם בעלי מקצוע מעולים בתחום עיסוקם אבל שיווק העסק, ניהול עסק, ניהול תקציבים, עבודה מול ספקים, תמחור מוצרים ושירותים הוא לא החלק החזק שלהם ועל כן החליטו לצאת לדרך העצאית עם ליווי עסקי.
 
נעים להכיר, ורד עמיאל שטרנשוס: פיתוח עסקים, מיתוג וניהול השיווק - לשירותך
יש הרבה יועצים, מנטורים ומאמנים עסקיים. מעטים מחזיקים בשני קצוות המקל. קצה אחד הוא הידע אקדמי המקיף והרחב – אני בעלת תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) וראשון בכלכלה וניהול. הקצה השני הוא הנסיון המעשי העשיר – יותר מ-25 שנים - בניהול חברות, ייעוץ עסקי לעסקים קטנים, בניית תוכנית עסקית וניהול השיווק של עשרות עסקים.
ואם דיברנו על נסיון מעשי אולי זה המקום לציין את העובדה שליווי עסקי אצלי זה לא להעניק לך ליווי עסקי מהמשרד. אני עולה על בגדי עבודה, הופכת כל אבן בשטח לצורך לימוד השוק, המתחרים, קהלי היעד וכל נתון אחר שתומך בגיבוש אסטרטגיה שיווקית קולעת. הנסיון מעיד – בלי מגע עם השטח זה לא עובד.
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.
אימון ליצירת אסטרטגיה עסקית
לפני שמתניעים את המכונית יש לקבוע את היעד ולבחור את הדרך. בזה בדיוק עוסק האימון...
אימון ליצירת אסטרטגיה שיווקית
מרבית בעלי העסקים מבלבלים בין התחומים: שיווק, פרסום ומכירות. האסטרטגיה השיווקית...
בניית תוכנית עסקית
אומרים שכל תוכנית היא בסיס לשינויים. אבל בלי תוכנית, אין בסיס, אין יעד, אין דרך...
פורום בעלי עסקים
כלי ייחודי במסגרתו אני מקיימת פורום של כמה בעלי עסקים, ואשר בסופו כל אחד יוצא עם תוכנית.. 
למידע נוסף על ליווי עסקי  אני מזמינה  
אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא פרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק