דף הבית >> ייעוץ שיווקי
צור קשר

ייעוץ שיווקי שתפקידו לגרום ללקוחות להעדיף את העסק שלך על פני המתחרים

כמה משימות ותפקידים יושבים על הכתפיים שלך?  יש לך תקציב להעסיק סמנכ"ל שיווק ? הייעוץ השיווקי Out Sourcing הוא פתרון מעולה ובעל תרומה משמעותית לקידום עסקיך. במיוחד על רקע התחרות הגוברת, זמינות המידע והקלות בה הצרכן יכול כיום לבחור עם מי כדאי לו יותר לעבוד. אני מביאה איתי יותר מ-25 שנות נסיון מעשי בפיתוח עסקים ניהול השיווק ומיתוג. הייעוץ והליווי ניתן, כאמור,  בשיטת מיקור חוץ ובפורמט שנותן מענה מושלם לצרכי העסק מבלי להיכנס להשקעה כבדה. לבחירתך:

  • ייעוץ שיווקי וליווי שוטף – כל נושא גיבוש אסטרטגיה שיווקית וניהול השיווק – עלי. אני מתפקדת כמנהלת השיווק של העסק שלך (ללא יחסי עובד מעביד), ולוקחת על עצמי משימות כמו: גיבוש האסטרטגיה השיווקית והוצאתה לפועל כולל תפעול העבודה וניהול השיווק באופן שוטף.
  • משימות לטווח קצר - כמו למשל גיבוש תכנית שיווקית. כאן אני מסתכלת ובוחנת נושא או פרויקט מהזווית השיווקית שלו: מאפיינת קהלים קיימים, מזהה קהלי יעד חדשים, מנתחת את התנהגות הענף כולו, מתחרים ועוד... ובסופו של תהליך מגבשת עבורך אסטרטגיה שיווקית להשגת המטרה.
  • טובים השניים מן האחדערוץ יעיל ומניב תוצאות מפתיעות לבעלי עסקים שמעוניינים לבצע תהליך של חשיבה משותפת עם איש מקצוע מיומן, ובעל ניסיון מעשי רב לשם קבלת החלטה מושכלת ובחירת דרך פעולה מנצחת.
  • הגרסה המלאה - לבעלי עסקים שמעדיפים להקים עסק, לנהל עסק קיים, או לייצר את ה"פריצה הגדולה" באופן מסודר ומובנה שנשען על: בניית תוכנית עסקית, גיבוש אסטרטגיה עסקית ושיווקית, תקשורת שיווקית, בחירת ערוצי פרסום ושיווק האפקטיביים ביותר (כולל פרסום באינטרנט).
למידע נוסף על ייעוץ שיווקי ותרומתו לעסק שלך
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי 050-9019031
או למלא את הפרטים ואני אחזור אליך בהקדם
הרבה מעבר ל'רק' ייעוץ שיווקי?
מעבר לייעוץ השיווקי שמטרתו  להניב לקוחות שרוצים לקנות ממך יותר מאשר אצל המתחרה. רוצה לומר, שתוך כדי התהליך עד לגיבוש האסטרטגיה השיווקית, תעמיק ההיכרות שלך עם הצרכנים, הענף והמגמות. למעשה, מעבר לפיתוח עסקי נבנה בעבורך ארגז כלי עבודה שיווקית לשימוש עצמאי גם בהמשך.
 
יש הרבה יועצים, אז מה המיוחד בי?
שילוב של נסיון מעשי וידע אקדמי
-  אל התואר הראשון בכלכלה וניהול, תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) מצטרף נסיון מעשי עשיר בניהול חברות, ייעוץ אסטרטגי וניהול השיווק של עשרות עסקים.
 
יש לך כתובת זמינה בשוטף - להתייעץ, להתכוון, לעשות סדר ולייצר פוקוס. אני לשירותך גם 'רק' לענות לשאלה כמו גם ללוות באופן מעשי, לחדש ולהביא את הלא שיגרתי ולאתר את הערוץ שפורץ דרך. אני לצידך כדי להתמודד יחד עם דילמות ולנהל תהליכי חשיבה יצירתית משותפת שמובילים לפתרונות ישימים.
 
לא מתביישת ללבוש בגדי עבודה - במקום להתאים את העסק שלך למודלים קיימים בניהול ובשיווק אני מתאימה את המודלים לעסק שלך. לשם כך, אני עולה על בגדי עבודה ויוצאת להפוך כל אבן "בשטח", לומדת את הענף, את המתחרים, את קהלי היעד או כל נתון אחר שתומך בגיבוש אסטרטגיה שיווקית קולעת. הנסיון מעיד – בלי מגע עם השטח זה לא עובד.
 
ושהעלות לא תהווה מכשול – כדי להקל עליך ועל התקציב שהעסק יכול להקצות למטרות ייעוץ שיווקי  ההתנהלות ביננו תהיה בשיטת מיקור חוץ ויש מגוון אפשרויות: ייעוץ שיווקי לפי שעות, ניהול שיווק מלא, חלקי, בניית תוכנית עסקית ליישום שלך, טיפול נקודתי... או כל דרך ואופן שמתאימים למטרות שהגדרנו וליכולת כספית.
אסטרטגיה עסקית
זה הכלי שעוסק בהגדרת מטרות העסק לטווח ארוך ובדרכים להשגתן באופן... 
פיתוח עסקי
כולם רוצים לפתח את עסקיהם. טבעי ומובן. אבל רק מעטים מצליחים...
אסטרטגיה שיווקית
זהו תהליך שמגדיר את מטרות ויעדי השיווק של העסק והדרכים להשגתן... 
קידום עסקים
קידום העסק שלך מתחיל בשרטוט המקום אליו היית רוצה להגיע, מכאן והלאה...                       להסבר המלא...
סדנה ליזמות עסקית
כלי ייחודי שפיתחתי לבעלי עסקים במסגרתו נקיים פורום עסקי וביחד נבנה תוכנית...
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.
למידע נוסף על ייעוץ שיווקי  
אני מזמינה 
אותך להתקשר אלי
 050-9019031
או למלא את הפרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם