דף הבית >> ייעוץ אסטרטגי
צור קשר
ברוב העסקים, במודע או שלא במודע, מקיימים חשיבה אסטרטגית פעמיים: פעם אחת – בעת הקמת עסק חדש, פעם שניה – כאשר העסקים מאותתים האטה או עצירה בגלל כניסת מתחרים, שינוי בהתנהגות צרכנים, פיתוח טכנולוגי שמייתר את העסק ומוצריו מתוכן ועוד. אם כך, איך מקיימים חשיבה אסטרטגית? מה צריך לעשות כדי לצאת מהתהליך ממוקדי מטרה? איזה כלים ונתונים צריך להניח על השולחן כדי לדעת להרכיב את הפאזל? ואם זה עסק של אדם אחד (50% מהעסקים בישראל הם של עצמאי בודד) עם מי תתקיים החשיבה? בדיוק בשביל זה אני כאן. יחד איתי מגיעות לתהליך יותר מ-25 שנות נסיון בייעוץ אסטרטגי, פיתוח עסקי, ניהול השיווק, מיתוג ייעוץ שיווקי ויזמות עסקית. ויש עוד סיבות:
אני יודעת על בשרי מה זה לנהל עסק
הנסיון הרב עליו כבר דיברתי נבנה הן מידע אקדמי - תואר שני במנהל עסקים עם התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק ותואר ראשון בכלכלה וניהול, - והן מקילומטרז' ארוך בניהול חברות של עשרות עובדים ובייעוץ אסטרטגי, ניהול השיווק וקידום עשרות רבות של עסקים קטנים ובינוניים.
 
יש לך מישהי לרוץ איתה קדימה
מי כמוך לדעת ולחוש את הצורך של בעל עסק להתייעץ עם בר-סמכא, רק לשאול שאלה, "מישהי" שתביא את החדש, המיוחד, הלא תבניתי – יועצת שתשלים ותעצים אותך. כתובת זמינה להתלבטויות והתמודדות עם דילמות, חשיבת יצירתית משותפת ו... מציאת פתרונות ישימים.
 
יועצת אסטרטגית ש"מפשילה שרוולים"
רוצה לומר, אני לא מסתפקת בכתיבת תוכניות עסקיות ויאללה, קדימה, צא לדרך. אני איתך, בשבילך, מפשילה שרוולים ויוצאת לעבודת שטח מקיפה ומעמיקה לפני שאני מגבשת את האסטרטגיה העסקית ומוצאת את הדרכים לעקוף את המתחרים, וגם מלווה בתהליך...אם תרצה
 
איך שנוח לך ובתקציב קיים
"כמה זה עולה לי?" ובכן, לא אציין מספרים אבל כדי להתאים את עצמי ליכולות תקציביות אני פורסת בפניך מגוון מסלולי עבודה משותפת בשיטת מיקור חוץ ובהתאמה מוחלטת לצרכי העסק: ייעוץ אסטרטגי לפי שעות, ניהול שיווק מלא, חלקי, רק בניית תוכנית עסקית, אימון עסקי, טיפול נקודתי... 
למידע נוסף על ייעוץ לעסקים וארגונים חברתיים
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא את הפרטים ואני אחזור אליך בהקדם
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.

ייעוץ אסטרטגי עוסק בהגדרת מטרות העסק
והשגתן, במינימום תקציב

אסטרטגיה עסקית
נכון להסתכל על אסטרטגיה עסקית כעל "מבצע צבאי" מוכתב מטרה ודרך להשגתה...  
בניית מודל עסקי
מודלים עסקיים היו כאן מאז ומעולם, אבל הם זוכים לתנופה ורענון על רקע המסחר האינטרנטי...
שיווק באינטרנט
דפי זהב אמרו: "אם אתה לא שם אתה לא קיים". היום, הסיסמה הזו נכונה לשיווק
ב ...
אימון עסקי
כל תוכנית שיווקית, ייעוץ אסטרטגי או פיתוח עסקי הם סוג של אימון עסקי המתמקד ב...
יזמות עסקית
ששה מפגשים אחד על אחד איתי ויש לך תוכנית עסקית לשנה קדימה וגם מבחר
כלים ...

"כשאדם אינו יודע מהו הנמל שאליו הוא רוצה להגיע, כל רוח לכל כיוון שהוא תהיה הרוח
הלא נכונה". הייעוץ האסטרטגי בא לחסוך ממך 'שייט' עקר, יקר, ללא כיוון ותועלת בים העסקים התחרותי. לכאורה, הגדרת מטרות העסק לטווח ארוך - "אני רוצה לפתח ולהרחיב את עסקי" - הן עניין טריביאלי. האסטרטגיה, כלומר הדרך להשגת המטרות, היא כבר עניין מורכב יותר. יש מגוון אסטרטגיות עסקיות, אז איך בוחרים את המועדפת והמתאימה? 
ונניח שנבחרה אסטרטגיה, האם לארגון יש בכלל את הכלים ליישם אותה? הייעוץ האסטרטגי מספק את התשובות לשאלות אלה ועוד רבות אחרות. ונתחיל בראשונה - מתי צריך יועץ אסטרטגי?