דף הבית >> יזמות עסקית
צור קשר
עסקים בהקמה שרוצים להתחיל ברגל ימין – במקום לעשות את הטעויות שכל עסק בתחילת דרכו עושה (וזה קורה מבלי לדעת כלל ורק מכוונות טובות) ולשלם שכר לימוד יקר – הסדנה תצייד אותך במטען ניהולי ושיווקי  כולל תוכנית עסקית - שיווקית לשנה קדימה. לזה אני קוראת פתיחה ברגל ימין.

עסקים שרוצים לגייס משקיעים – כדי שמשקיע יפתח את הארנק הוא ירצה לראות תוכנית עסקית, אסטרטגיה שיווקית ומהלכי פיתוח עסקי מתוכננים. בנוסף, משקיע ירצה להבין שעומד מולו בעל עסק שמכיר את הענף בו הוא פועל, שבוצע מיפוי מתחרים, זיהוי קהלים, אפיון התנהגות לקוחות... כל הנושאים בהם נעסוק בסדנה.

פיתוח והרחבת העסק – זו השאיפה של מרבית בעלי העסקים אבל לשם כך צריך לדעת למפות את הענף, למצוא את הערוץ עוקף מתחרים, לזהות קהלי יעד חדשים ועוד מגוון פעולות שמובילות לקבלת החלטות נכונות וברות ביצוע. איך מרחיבים עסק...  ע"י פיתוח מוצר חדש? שיפור את מערך השירות? התמקדות בפרסום באינטרנט? ואם כן אז  מה עדיף? פרסום ממומן, בניית אתר, רשתות חברתיות? אמרנו, 24 שעות ויש לך רבות מהתשובות.

לעשות סוף סוף סדר – עסקים מתאפיינים בעבודה על פי שיטת "כיבוי השריפות" כי למציאות היומיומית יש דרכים משלה לשבש לך תכנונים ולוחות זמנים. מה לעשות... יש לך רק שתי ידיים ועשרים וארבע שעות ביממה. סדנת היזמות העסקית עושה לך סדר, תיעדוף משימות, חלוקת זמנים נכונה, השקעת תקציבים מושכלת על פי מודל עסקי ברור... וכפועל יוצא, מייצרת לך זמן יקר שתמיד נמצא בחסר.

יזמות עסקית – 24 שעות והכל יראה אחרת,
לטובה כמובן.

הסדנה ליזמות עסקית. בסך הכל ששה מפגשים בני כארבע שעות – וכל התנהלות העסק, הן ברמת הכלכלה וההתנהלות הכספית והן ברמת השיווק, הפיתוח וצמיחת העסק, יראו אחרת לגמרי. כל משתתף בסדנה (נקראת גם – פורום מנהלים) יוצא ממנה כאשר בידיו תוכנית עסקית - שיווקית לשנה קדימה ובנוסף: מודלים עסקיים וקשת רחבה ומגוונת של כלי עבודה לגיבוש אסטרטגיה שיווקית ועסקית פורצות דרך, לפיתוח עסקי ממוקד, לניהול השיווק, לשיווק חכם באינטרנט ועוד. הסדנה ליזמות עסקית היא כלי מעולה למגוון הזדמנויות:

לפרטים נוספים על הסדנה ליזמות עסקית, התייעצות בדבר
התאמה והמענה שהסדנה נותנת לך ולצרכי העסק שלך
 אני מזמינה  אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא פרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
מה אומרים אלה שכבר השתתפו בסדנה?
ורד, כמה מילים מחמיאות על
התהליך איתך:  

אני מגיע מהתחום שמשיק לתחומי עיסוקה של ורד כך שהנושאים והמושגים המקצועיים לא זרים לי. ועדיין... כשיושבת למולך תותחית חדה, ממוקדת, יודעת, ובעלת נסיון כמוך כל מפגש הוא "תדלוק" באוקטן גבוה לשם ניהול תקין ופיתוח עסקי.
התוצאות בשטח
בתום הסדנה המשכנו בליווי עסקי. פשוט חובה לכל בעל עסק - לעצור פעם בחודש ולהעביר את העסק שלו
ואת המהלכים שהוא מבצע ב"שיקוף" של ורד.
 
למעוניינים המלצה מעבר לכתוב הנה המייל אישי שלי: eitan@habarnash.co.il
 כרמי איתן קופירייטר
מזמן לא השתתפתי בסדנה
כל כך מקצועית:   

הסדנת היזמות העסקית היתה מקצועית וממוקדת בתכנים השיווקים. בתום כל מפגש ניתנה עבודה להכנה עצמית שהתהוותה שלב אחר שלב לתוכנית עסקית. ורד ייעצה, הנחתה, לימדה, עזרה בצמתי התלבטויות עסקיות שעלו והובילה את המשתתפים ליעדים שהוגדרו בתחילת הדרך.

התוצאות בסיום הסדנה  
כמו שהמלצת אחרי ניתוח הנתונים, הופק כנס ללקוחות המשרד שיצר תהודה מדהימה, חיזק נאמנות והרחיב פעילות.
 
מייל שלי להמלצות orly@spitztax.co.il
אורלי שפיץ רואת חשבון
מי היה מאמין שב-24 שעות אפשר לעשות כזה סדר
ורד, הפנו אותי אליך כי הייתי צריכה יד מנחה שתעשה לי סדר וארגון מחדש של תחומי העסק ומקורות ההכנסה השונים, תכנון שנתי פיננסי, תכנון שנתי של השיווק.

התהליך היה פשוט מאלף:
נפגשנו אחת לשבועיים, ל-6 פגישות עבודה אינטנסיביות, בהן ניתחנו את מצב העסק בעזרת הכלים שלמדתי ממך. הסקנו מסקנות והכנו יחד תכנית עבודה לשנה הקרובה. התהליך היה יסודי ומובנה, מקצועי ומעמיק.
לא רק שעשית לי סדר אלא אף ציידת אותי בכלים מצויינים לשיווק נכון.
 
ניתן לפנות לאימייל שלי כדי לקבל המלצה:
service@smadars.co.il
סמדר כץ ציירת
 
אז מי אני?
נעים להכיר, שמי ורד עמיאל שטרנשוס מומחית לפיתוח עסקי, ניהול השיווק ומיתוג.
בעלת תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית וניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול. ותק של יותר מ-25 שנים בניהול חברות המעסיקות עשרות עובדים, תפקידי סמנכ"ל ומנכ"ל במשרדי הפרסום המובילים והגדולים בישראל. מרצה במרכז הבינתחומי הרצליה, האוניברסיטה הפתוחה. כיום, כבר למעלה מעשר שנים, עוסקת במתן ייעוץ אסטרטגי, ניהול השיווק ופיתוח עסקי של עשרות עסקים קטנים ובינוניים, עסקים בהקמה וארגונים חברתיים.
 
 נושאים אחרים שאני ממליצה לך לקרוא באתר בהקשר ליזמות עסקית: 
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.
פורום מנהלים
המתכונת דומה מאד לסדנה ליזמות עסקית אך יש כאן ערך מוסף חשוב ויעיל במיוחד... 
שיווק באינטרנט
מזירות השיווק והפרסום המובילות ולכן, כדי לעשות את הדברים יעיל ורווחי חשוב ונכון...
יזמות עסקית? פורום מנהלים? עדיין יש התלבטויות?
אני מזמינה אותך  להתקשר אלי 
050-9019031
או למלא פרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק
ייעוץ שיווקי
לפעמים מרוב עצים לא רואים את היער. ואז בא האחד שמצביע על נתיב הפריצה הגדולה...