דף הבית >> שיווק באינטרנט >> אפיון אתר
צור קשר

אפיון אתר – מעלה אותך על המסלול המהיר לעקוף את אתרי המתחרים.

לפני שאסביר מה זה אפיון אתר מקצועי, כמה מילים מדוע זהו המסלול המהיר לעקוף את אתרי המתחרים. מאד פשוט. הרוב המוחלט של העסקים – חדשים וותיקים – בנו את האתר שלהם ללא אפיון. לעומת זאת, כל האתרים בהם בוצע אפיון אתר מקצועי (למשל ע"י המאפיין איתו אני עובדת) נמצאים בעמוד הראשון בגוגל מרביתם במקום הראשון. ובכן, מה זה אפיון אתר מקצועי, כיצד הוא תורם להשבחת האתר ומה התרומה שלי להצלחתו:

לא בונים אתר ולא משדרגים אתר ללא אפיון מקצועי
המאפיין 'חופר' לעומק הרשת. הוא מנתח את אתרי המתחרים, מה הם מציעים לגולש, באיזה מילות מפתח הם משתמשים כדי לדוג גולשים ואיזה פעולות קידום אתר הם עושים. הוא מזהה את מאפייני החיפושים ועל בסיסם מבצע חקר מילות מפתח מעמיק ויסודי שמניב פניה לקהלים רלוונטים חדשים. על בסיס כל אלה המאפיין מתווה את מבנה האתר, התכנים שיהיו בו, משדך מילות מפתח לכל דף תוכן, מציג הנחיות לכתיבה השיווקית – הכל בהתאמה מושלמת לדרישות הכי עדכניות של גוגל. והתוצאה - מוכח בשטח – קידום מהיר של האתר, תנועה מוגברת של גולשים, הזמנות ועסקאות.
רוצה לעקוף את המתחרים בדירוג האתרים של
גוגל? מיהו ה'מקצוען' לאפיון האתר שלך?
רוצה
לדעת עוד פרטים? אני מזמינה אותך להתקשר אלי
050-9019031
או להשאיר פרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
ומה התרומה שלי לאפיון האתר שלך?
בעוד המאפיין עושה את עבודת השטח שלו ואת ניתוח הפעילות בזירת האינטרנט אני חוקרת ומנתחת את ענף הפעילות של העסק: הלקוחות, המתחרים המודלים הכלכליים והעסקיים הרלוונטיים, מגדירה אסטרטגיה וטקטיקה שיווקית ונעזרת במקורות מידע ופעילויות שמתבצעות גם מעבר למה שקורה ברשת ובאתרים של המתחרים.
בעצם, כשאני מספקת למאפיין את הבריף המלא ובו תמונה רחבה ומקיפה ביותר של זירת העסקים הרלוונטית, האסטרגטיה השיווקית הנבחרת שיש ליישם, קהלי מטרה נוספים ואיך להגיע אליהם ועוד קשת רחבה של כלים וותוצרי עבודת שטח בעזרתם עבודתו של המאפיין טובה עוד יותר, מדוייקת והתוצאות בהתאם. הנה דוגמא טריה מהתנור:
 
מקום ראשון בגוגל תוך חודשיים:
פנה אלי בחור חביב,  מהנדס מערכות ומנהל פרוייקטים, במטרה לקדם את עסקיו. תוך כדי תהליך (סדנה ליזמות עסקית) הייעוץ העסקי /שיווקי,  עלה הצורך לשדרג את האתר הישן ומתוקף כך הפניתי את הלקוח למאפיין אתרים מקצועי מצוייד בבריף מסודר ומעמיק. בתום האפיון, האתר החדש נכתב ע"י קופירייטר מומחה בכתיבה שיווקית מקדמת אתרים, עוצב, נבנה, עלה לרשת ולא חלפו חודשיים וכבר שבעה מתוך דפי האתר נמצאים בעמוד הראשון בגוגל – 5 מהם במקום הראשון!!!
 
ויש עוד שני יתרונות:
אני לא נמנית על חבורת "היוש וביוש". כשאני מתחילה פרוייקט של ייעוץ שיווקי ובמיוחד בעבודה משותפת עם מאפיין אתרים, כותב תוכן או בונת אתרים, אני ממשיכה להיות בעבורם הכתובת לכל שאלה, דילמה, התייעצות והכוונה. והיתרון הנוסף הוא שאני יכולה לתת לך את הטלפונים/מיילים/כתובות אתר של כל אחד מהם. הם גם אלה שאפיינו, כתבו, עיצבו ובנו את האתר שלי.
בכל הנוגע לאפיון אתרים, ייעוץ שיווקי או מיתוג עסקי
כדאי לך להתקשר אלי
050-9019031 
או להשאיר פרטים ואני אחזור אליך בהקדם

ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק