דף הבית >> ייעוץ אסטרטגי >> אסטרטגיה עסקית
צור קשר

בניית אסטרטגיה עסקית היא הדרך הנכונה 
לייצר את צמיחת העסק שלך

השוק רווי במתחרים, חלקם אף נהנים מתקציבי פירסום גדולים. גם הצרכן כיום הרבה יותר חכם ויש לו כלי בחירה זמינים (אנחנו עוד נדבר על שיווק באינטרנט)... ולך, לך דרוש מהלך יצירתי שיתן לעסק פוש קדימה. כאן אני לוקחת את המושכות לידיים ומובילה ע"י בניית אסטרטגיה עסקית לצמיחת העסק שלך. וכבר יש לי שתי חדשות טובות:

  • מונחת לפניך הזדמנות לפריצה עסקית - מעטים העסקים שבוחרים בייעוץ אסטרטגי או בגיבוש אסטרטגיה שיווקית יצירתית. הרוב מעדיפים פעילות בטווח הקצר של הורדת מחירים, מבצעים או פרסום באמצעי המדיה השונים. הייעוץ האסטרטגי מייצר הזדמנות מעולה לעקוף את המתחרים ולפתוח פער.
     
  • גם עסק קטן יכול להיות עסק מוביל - הגעת ליועצת עסקית מומחית בפיתוח עסקי, ניהול השיווק וקידום עסקים. זו המומחיות שלי לזהות את האסטרטגיה השיווקית שתסלול את הדרך לעקוף את המתחרים ולמצב את העסק שלך כשחקן מוביל. כי:
חשיבה אסטרטגית לא נועדה להיות גלגל הצלה ברגעים קשים של העסק, אלא גם ובעיקר כאשר העסק נמצא בצמיחה או תנופה. מצב שמאפשר לתכנן מהלכים קדימה בראש שקט, כדי למנף הצלחה לטווח ארוך. חשיבה שנעשית בעיתות לחץ מביאה בדרך כלל לפתרונות פחות יעילים וקצרי טווח, וכתוצאה מכך, מכניסה את העסק ואותך למרדף של "הבהול דוחה את הדחוף". 
על בניית אסטרטגיה עסקית ותרומתה החיונית
לעסק שלך אני מזמינה  אותך להתקשר אלי 050-9019031
או למלא את הפרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
ולשאלה המתבקשת: "למה דווקא אני"?
 
רק עוד רגע אחד. נכון יהיה להתחיל דווקא בהגדרת המושג: אסטרטגיה עסקית. זה הכלי שעוסק בהגדרת מטרות העסק לטווח ארוך ובדרכים להשגתן.

אמנם רק שלוש מילים – בניית אסטרטגיה עסקית – אבל, הן מכילות תהליך מעמיק, מקיף ויסודי של: חקר שוק, פעילות מתחרים, קהלי יעד, צרכים ומאפייני התנהגות צרכנים רלוונטיים, יכולות העסק, התנהלותו, יתרונות, נקודות חולשה... ועוד.
על בסיס כל אלה נבנית האסטרטגיה העסקית שמתאימה במיוחד לעסק שלך ואשר מגדירה את הדרך להשגת המטרות: יותר מכירות, יותר לקוחות, רווחיות טובה יותר או כל מטרה אחרת.
 
היתרונות שאני מביאה איתי:
 
הקילומטרז' הארוך בשטח – בניהול חברות של עשרות עובדים, בייעוץ אסטרטגי, בניהול השיווק ובפיתוח עסקי של עשרות עסקים קטנים ובינוניים, עסקים בהקמה וארגונים חברתיים.
 
הידע וההכשרה האקדמית -  אני מגיעה אליך עם תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול,  
 
לא משאירה אבן אחת במקומה – יוצאת לשטח לבצע חקר מקיף ומעמיק, הופכת כל אבן ורק אז מגבשת אסטרטגיה עסקית מכוונת מטרה ומתאימה לתקציב.
 
איך שנוח לך –  לבחירתך מבחר מסלולי עבודה משותפת: ייעוץ אסטרטגי לפי שעות, בניית אסטרטגיה עסקית, ליווי תהליך יישום התוכנית, ניהול השיווק או כל תבנית אחרת שמתאימה לתקציב ולצורך.
 
ויש עוד: זה הרגע והמקום להפנות אותך למעגלים המשיקים לבניית האסטרטגיה העיסקית. כך, באפשרותך להכיר אותי טוב יותר ועל התרומה שאני מביאה לפיתוח העסק שלך, קידומו, התייעלותו וכמובן... רווחיותו.
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.
בניית אסטרטגיה שיווקית
זו הנגזרת והתולדה של בניית אסטרטגיה עסקית, ותפקידה הוא לבחור את... 
פיתוח עסקי
הרבה בעלי עסקים רוצים (להביא) לפיתוח עסקי. מעטים מצליחים באמת. והסיבה... 
שיווק לעסקים קטנים
עסק באשר הוא, גדול כקטן, פועל באותו עולם עסקים ומכאן גם הצורך בשיווק... 
בניית תוכנית עסקית
לא היית בונה או מרחיב בית ללא תוכנית אדריכלית, נכון? ובניית או הגדלת העסק... 
למידע נוסף על בניית אסטרטגיה עסקית ותרומתה 
לעסק שלך אני מזמינה  אותך להתקשר אלי 
050-9019031
או למלא את הפרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
vamiel@013.net