דף הבית >> אימון עסקי
צור קשר

חיפשת אימון עסקי עם מאמנים עסקיים כשבעצם אולי דרוש לך ייעוץ שיווקי, מה ההבדל? 

בעלי עסקים רבים מחפשים מנטור או מאמנים עסקיים לעבור איתו תהליך של אימון עסקי לעסקים קטנים עד גדולים. אבל בסופו של דבר מתברר - במיוחד כשמדובר בעסקים בהקמה או בעסקים קטנים – שבעצם הצורך היה בייעוץ עסקי / שיווקי שיוביל לתנועה של לקוחות לעסק ולהגדלת הכנסות.
במיוחד עם היועץ, במקרה הזה אני, מומחית במגוון תחומים כמו בניית תוכנית עסקית, ממשיכה יחד איתך בתהליך של ליווי עסקי, ותמיד... אבל תמיד, מהווה כתובת מעולה להתייעץ איתה בצמתים חשובים בציר התפתחות העסק שלך והיתרונות רבים:

היתרון הגדול מכולם שאני מציעה לך הוא השילוב.
שילוב של ידע מקצועי ונסיון מעשי בתהליך של אימון עסקי לעסקים קטנים וגדולים. הייתי בנעליים שלך, ניהלתי עסקים במגוון תחומים. משלב ההקמה, דרך שלב הצמיחה ועד לקידום ופיתוח העסק כגורם מוביל בתחומו. ברמה האקדמית, אני מגיעה אליך עם תואר שני במנהל עסקים (התמחות ביזמות עסקית ובניהול השיווק) ותואר ראשון בכלכלה וניהול. מאחורי יותר מ-25 שנות נסיון בפרסום ושיווק, ייעוץ אסטרטגי, ניהול השיווק ופיתוח עסקי של עשרות עסקים קטנים ובינוניים, עסקים בהקמה וארגונים חברתיים. ולכן:
מחפשים מאמנים עסקיים ? כדי לוודא שאימון עסקי הוא אכן המהלך הנכון או אולי
עדיף לך בראש ובראשונה לבחור דווקא בייעוץ שיווקי
אני מזמינה אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא פרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
מגוון ערוצי ההתקשרות רחב ומגוון:
 
ייעוץ וליווי שיווקי - עסק נועד להיות רווחי. להביא פרנסה וכסף לבעליו. עסקים רבים נאלצים לצמצם עד למינימום את ה"מנוע השיווקי" בגלל תקציבים מוגבלים, ולכן, המהלך הנכון הוא דווקא להשקיע בייעוץ שיווקי במקום באימון עסקי (שכבודו במקומו מונח) כדי לייצר תנועה של לקוחות והכנסות. בשביל זה אני כאן.
 
תוכנית עסקית - במקרים רבים הייעוץ השיווקי שמתבסס על מיפוי מתחרים, אפיון יתרונות, יכולות וגם חולשות העסק, זיהוי הזדמנויות, איתור קהלי מטרה נוספים... ועוד מגוון פעולות - המסקנה המתבקשת שיש צורך לבנות תוכנית עסקית. תוכנית פעולה לשנה שלמה שמגדירה יעדים ודרכים ישימות להשגתן.
 
ייעוץ וליווי עסקיבניית תוכנית עסקית או אסטרטגיה שיווקית זה לא הנה התוכנית, תודה, שלום ולהתראות. ממש לא. אני כאן כדי להעניק לך ליווי עסקי כדי לוודא שהתוכנית גם מיושמת כראוי. כאן נוכל לקבוע את המסלול המשותף על פי שעות, או פגישת עבודה אחת לתקופה (פעם בשבועיים, פעם בחודש פעם ברבעון...).
 
מיקור חוץ – כל ערוצי ההתקשרות ביננו יתנהלו על בסיס של מיקור חוץ. אין יחסי עובד מעביד, אין צורך לשלם לי משכורת קבועה, תנאים סוציאלים ואין מחוייבות של מעביד לעובד. מנסיוני, גם כבעלת עסק וגם ביועצת עסקית/שיווקית, זהו מתכון מנצח שמותיר בידך גמישות של לוחות זמנים ועלויות בהתאמה לצרכים ולתקציבים קיימים.
 
ובהקשר הישיר של אימון עסקי לעסקים קטנים או גדולים וייעוץ שיווקי אני ממליצה
לך לעבור גם על הנושאים הבאים ובמיוחד על "פורום בעלי עסקים":
מרבית הגולשים בדף זה עברו לדף: תוכנית עסקית.
אימון ליצירת אסטרטגיה שיווקית
איך מייצרים בקרב קהלי מטרה, קיימים וחדשים, העדפה וביקוש לעסק שלך?... 
בניית תוכנית עסקית
עסק שרוצה לגדול ולהתפתח חייב לפעול לפי תוכנית ברורה מוגדרת ומסודרת. אחרת... 
אימון ליצירת אסטרטגיה עסקית
עסקים רבים מתנהלים מהיום למחר ללא הגדרת יעדים ומטרות להשגה. אסטרטגיה עסקית..
יזמות עסקית, פורום בעלי עסקים
הדרך הקצרה, הממוקדת והיעילה לרכישת ארגז כלי פיתוח עסקי ושיווק כולל תוכנית עסקית  
מחפשים מאמנים עסקיים בכל הקשור לייעוץ שיווקי או אימון עסקי לעסקים קטנים וגדולים
אני מזמינה אותך להתקשר אלי
050-9019031
או למלא פרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם
ורד עמיאל שטרנשוס
פיתוח עסקים מיתוג וניהול השיווק